Důležité informace - ročník 2018

Termín konání akce: Sobota, 22.9.2018
Ročník: pátý
Místo konání akce: Základní škola u svatého Štěpána, Štěpánská 1286/8, Praha 2 (vedle kostela sv. Štěpána) - mapa

Počet účastníků: max. 45

Jak se na akci dostanete:

MHD: metrem "C" dojedete do stanice I.P.Pavlova nebo metrem "B" do stanice Karlovo náměstí. Od metra můžete buď dojít pěšky nebo se svézt jednu stanici tramvají na zastávku Štěpánská - staví zde několik linek.
autem: Vzhledem k umístění v centru města je parkování v okolí problematické, proto raději využijte MHD. Pokud jedete z daleka, doporučuji zaparkovat auto na některém z odstavných P+R parkovišť, která jsou umístěná v blízkosti stanic metra.
 

Prodejci:
Pretty Papers

Co vzít s sebou:

obecně: hrnek, lžičku (pro jistotu), něco dobrého na zub, scrap jmenovku

na tvoření (pokud máte): nůžky, obyčejnou tužku (měkčí), gumu, černý liner (slabý fix) - lépe lihový, ale není nutné, oboustrannou lepící pásku, štětec, vodní štětec, akrylový blok, své oblíbené razítko (na ukázku), pracovní podložku na mixed media; kdo nejede z daleka, tak horkovzdušnou pistoli (všechny uvedené pomůcky budou v omezeném množství k zapůjčení, ale pokud si přivezete vlastní, bude se všem pracovat lépe a bez zbytečného čekání). Také doporučuji vzít si s sebou desky či něco podobného na odnesení hotových výrobků.
V rámci razítkovacího workshopu bude možné pořídit si více otisků razítek, která bude mít lektorka k dispozici. Pokud si je chcete natisknout, doneste si prosím své papíry a svůj černý raítkovací polštářek.
 

 

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode