Cardmaking 2021

 

Termín konání akce: sobota, 11. 9. 2021
Ročník: osmý
Místo konání akce: Cafe Zahrada Kouzelný ostrov, Teplická 275/30, Praha
Počet účastníků: max. 30

Prodejci: 
Pretty Papers

Program

9:15 - 9:55 prezence, občerstvení
9:55 oficiální zahájení akce
10:00 - 16:30 workshop, nákupy, občerstvení, volná zábava
16:30 ukončení akce

Workshop: se Zuzkou a Ilonkou si účastnice vytvořily krásné minialbum včetně zdobení

 

Co vzít s sebou:
Na tvoření: nůžky, pravítko, tužku, černý tenký fix (linner), tekuté lepidlo, oboustrannou lepící pásku (místo ní lze použít i lepidlo, ale s páskou se bude lépe pracovat), pěnovou oboustrannou lepící pásku (i tu lze nahradit lepidlem či klasickou oboustrankou, ale 3D efekt vypadá v albu fakt dobře), pokud máte, tak řezačku (lépe menší - max. budeme řezat A5 papír a na stolech není moc místa; nějaké řezačky budeme brát i my, takže se určitě podělíme, pokud nebudete mít svou)

Fotky do minialba: pokud si chcete do minialba rovnou nalepit fotky (určitě je to výhodnější než je dolepovat později), přivezte si je s sebou. Zde najdete náhled mého minialba - jednotlivé visačky jsou velké 7,4 x 13 cm a je jich 10. První visačka je úvodní, na dalších dvou jsou prvky, kde budou menší fotky. Pokud budete chtít nalepit jen jednu fotku na visačku a druhou stranu visačky jen ozdobit, bude se vám hodit 7 fotek na výšku cca 6,5 x 9 cm (což je polovina fotky 9 x 13 cm). Dále 3 fotky na výšku 5 x 6 cm a 1 fotka na výšku 5 x 7 cm. Rozměry fotek a jejich počty jsou orientační, protože můžete fotkami polepit i druhé strany visaček a nebo fotky nalepit jen na menší část visačky, případně použít rámeček nebo podkladový papír.

Občerstvení:
K dispozici bude pro všechny zdarma voda ve džbánech a skleničky. Na místě si dále můžete zakoupit kávu, čaj, nebo třeba toust. Prosím, nevozte žádné dobroty do placu (jak tomu bylo v předchozích ročnících), bohužel není v kavárně tolik místa, abychom mohli část vyhradit občerstvovacímu stolu. Vezměte si jen svačinu pro sebe, pokud nechcete místní tousty. Nemusíte si tentokrát vozit žádné hrnky.

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode